Twinings ile Daha Fazlasını Yaşayın

Twinings 300 yılı aşkın yenilik, yaratıcılık ve masterblender uzmanlığını keşfedin. Bizim için çay bir içecekten daha fazlasıdır. Günlük hayatımızın ve nesiller boyu çay severlerin hayatlarının bir parçası oldu.

Küçük şeyler

En küçük şeylerin gününüzde en büyük etkiye sahip olabileceğine inanıyoruz.

Güneşin parladığını görmek için perdeleri açmak, radyoda en sevdiğiniz şarkıyı dinlemek ya da güne mükemmel bir fincan çay ile başlamak. Hayat çok kısa. Uzlaşma.

Bir fincan çay hayal gücünüze ilham verebilir; bu bir düşünme ve rahatlama anı olabilir, bir arkadaşınızla arayı kapatabilir ve sizi günü geçirecek o küçük şey olabilir. Her fırsatı değerlendirin ve onların da tadını çıkarmak için zaman ayırın.

Duyularınızı Açın

Twinings çayının çoklu duyusal deneyiminin duyularınızı her günün sunduğu en iyi şekilde uyandırmasına izin verin.

Dünyanın dört bir yanından gelen çay ve demlemelerimizin tatları ve aromaları, tutkulu ve uzman blenderlerimiz tarafından özenle bir araya getirilerek duyuları canlandıracak şekilde tasarlanmıştır.

En sevdiğiniz çay nasıl görünüyor, kokuyor, tadı nasıl? Bu seni nasıl hissettiriyor?

Yaz aylarında bir gül bahçesinin veya yeni biçilmiş bir çimin kokusu. Kışın şöminenin yanında rahat bir koltuk. Egzotik, yabancı topraklar veya sade konforlar. Her sabah tanıdık bir arkadaş. Rahatlatıcı bir öğleden sonra beni al. Hepimizin çay hakkında kişisel bir hikayesi var. Seninki nedir?

Twinings Limon Çiseleme Yeşil Çay

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
Scroll to Top