Twinings’in Kısaca Tarihi

Twinings’in Kısaca Tarihi ve Tutkuyla hazırlanışı

Twinings, 300 yıllık tarihi boyunca dünyanın en sevilen çay şirketlerinden biri haline geldi çünkü öğrenmeyi, denemeyi ve icat etmeyi asla bırakmadık.

Tomurcuktan bardağa çay konusunda tutkuluyuz ve 18. yüzyılın başlarından beri dünyanın dört bir yanındaki çay bahçelerimizden bazıları ile çalışıyoruz.

Uzman karıştırıcılarımız, zanaatlarını sürekli olarak mükemmelleştirir ve yılların birleşik deneyimine ve rakipsiz uzmanlığa sahiptir.

Mükemmeliyetçiler, kaynak bulma ve seçimden harmanlamaya kadar önemli ayrıntılara dikkat ederler. Sonuç? Her seferinde mükemmel bir fincan çay.

Miras

Twinings, dünyanın en eski çay şirketlerinden biridir ve 10 kuşaktır Twinings ailesinin yönetiminde inanılmaz bir mirasa sahiptir.

1837’den beri İngiliz Kraliyet Emri’ne sahibiz ve hala Tom’un Londra’nın kalbindeki Strand’deki orijinal çay dükkanını amiral mağazamız olarak adlandırmaktan gurur duyuyoruz. 300 yılı aşkın bir süredir Twinings çaylarına ev sahipliği yapıyor ve kapısının üzerinde dünyanın en eski, sürekli kullanılan ticari logosuna sahip.

Bugün mirasımızı gelenek ve yeniliğin imza karışımıyla 21. yüzyıla taşıyoruz. Her zaman başarabileceklerimizin sınırlarını zorluyoruz ve her gün çayın statükosuna meydan okuyoruz.

Usta karıştırıcılar, tasarımcılar ve Twinings’te çalışan herkesten oluşan ekiplerimiz, çok duyusal çay içme deneyiminizin mükemmelliğini sağlamak için her zaman çay dünyasının sunduğu en iyiyi arar.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
Scroll to Top