Slide 1

Twinings Demleme Çaylar

Mükemmel demleme için dünyayı dolaşan Master Blender'larımız sayesinde çok lezzetli ve eşsiz çaylar var. Klasik Earl Grey'den çiçekli papatya infüzyonlarına ve canlandırıcı yeşil çaylara kadar her bardağa uygun bir karışım var.

Slide 2

Twinings Meyve ve Bitki Çayları

Meyvemsi hissediyor musun? Meyve ve bitki çaylarımız renk ve lezzet dolu. Lezzetli sıcak veya soğuk, doğal olarak şeker ve kafein içermezler. Sadece senin için güzel bir bira var.

Slide 3

Twinings Süper Karışımlar

Kendi Superblend'lerimizi yaratmak için çay karışımlarımızı bir sonraki seviyeye taşıdık. Botanikler, doğal meyveler, vitaminler ve minerallerle ustalıkla harmanlanmış lezzetli yeşil çay ve demleme çeşitleri. Kendinizi en iyi şekilde hissetmenize yardımcı olmak için.

Slide 3

Twinings Yeşil Çay

Yeşile git! Narin, hoş kokulu ve çok saf yeşil çaylarımız mükemmel bir destek sağlar. Meyveli ve çiçeksi karışımlardan tatlı bir ipucu ile çökmekte olan karışımlara. Gününüze doğal bir güçlendirici demleme ekleyin.

previous arrow
next arrow

Twinings Siyah Çay

Güçlü, kokulu ve dolgun, çayınız ne olursa olsun, size uygun bir siyah çayımız var. Güne İngiliz Kahvaltısı ile başlayın, Lady Grey ile biraz zing ekleyin ve ferahlatıcı bir ikindi çayı ile canlanın.

Twinings Yeşil Çay

Yeşile git! Narin, hoş kokulu ve çok saf yeşil çaylarımız mükemmel bir destek sağlar. Meyveli ve çiçeksi karışımlardan tatlı bir ipucu ile çökmekte olan karışımlara. Gününüze doğal bir güçlendirici demleme ekleyin.

Twinings Süper Karışımlar

Kendi Superblend’lerimizi yaratmak için çay karışımlarımızı bir sonraki seviyeye taşıdık. Botanikler, doğal meyveler, vitaminler ve minerallerle ustalıkla harmanlanmış lezzetli yeşil çay ve demleme çeşitleri. Kendinizi en iyi şekilde hissetmenize yardımcı olmak için.

Twinings ile Daha Fazlasını Yaşayın

En iyi çayları bulmak için dünyayı dolaşıyoruz ve karışımlarımız kültürlerin, bölgelerin, tatların ve deneyimlerin çeşitliliğini yansıtıyor. Dünyaya dair bir merak duygusuyla beslenen, duyularımızın açık olduğu ve her anın tam olarak meşgul olduğu günlerin daha iyi yaşandığına inanıyoruz. En iyi çayları bulmak için dünyayı dolaşıyoruz ve karışımlarımız kültürlerin, bölgelerin, tatların ve deneyimlerin çeşitliliğini yansıtıyor. Her fincan tutku ve zevkle doludur.

Twinings Çaylar

Twinings Blog

 • Baş Ağrılarına İyi Gelen 5 Bitki Çayı
  Baş Ağrılarına İyi Gelen 5 Bitki Çayı Baş ağrısını geçiren çayları hangileri? Bitki çayları baş ağrısına iyi gelir mi? İşte, baş ağrılarına iyi geldiği düşünülen 5 farklı bitki çayı ve … Devamını oku
 • Bir Bardak Çay İle Stresinizi Azaltın
  Bir Bardak Çay İle Stresinizi Azaltın Ruh halinize göre içebileceğiniz bitkisel çaylar: Hayatın bütün zorlayıcı yönlerine karşı doğanın bir çözümü var. Birçok bitki çayı sadece vücuda değil aynı zamanda ruh … Devamını oku
 • Twinings Çay
  Twinings Çay Twinings çay hangi ülkenin? TWININGS 300 yılı aşkın geçmişi ile en eski çay markası olarak tanınmaktadır, İngiltere mirasının bir parçasıdır ve bulunduğu 116 ülkede değerlerinin taşıyıcısıdır. Twinings Gunpowder, … Devamını oku
 • Çay Nasıl Demlenir?
  Çay Nasıl Demlenir? Çayın demleme biçimi ülkelere göre değişir. Söz gelimi İngiltere’de çaya süt koyulması sık görülür. Ülkemiz, rengi ve kokusu ile dünyanın en iyi çay içilen yerlerinden biri olarak … Devamını oku
 • Her Gün Çay İçersek Vücudumuza Ne Yapar?
  Her Gün Çay İçersek Vücudumuza Ne Yapar Çay, biz Türkler için vazgeçilmez bir içecektir. Türkiye’de insanların büyük çoğunluğu her gün çay tüketir, hem de bardak bardak. İş yerinde, evde ve … Devamını oku
Shopping Cart
Scroll to Top