Twinings Superblends Çaylar

Twinings Superblends Çaylar ile Enerjinizi Katlayın

Elma ve portakal lezzetlerini yeşil çayla benzersiz bir şekilde bir araya getirerek her gün özleyeceğiniz canlandırıcı bir karışım oluşturduk. Bu karışım, lezzet katmayan ancak fincanınıza güzellik katan B6 Vitamini ilavesiyle enerji verici faydalar sağlar.

bir fincan enerji
çay yaprağı
Gevrek yeşil çaylarımız yolculuğuna Çin’in nemli, sisli çay bahçelerinden başlar ve fincanınıza enerji katacağından emin olabilirsiniz.*

Mangonun tatlı tadı ve zencefilin ince sıcaklığını yeşil çayla birleştirdik ve her gün tadını çıkarabileceğiniz canlandırıcı bir fincan için. Bu karışım, lezzet katmayan, fincanınıza güzellik katan C vitamini ilavesi ile sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekler.

fincan bağışıklık desteği
ZencefilZencefil, kıtalardaki yiyecek ve içeceklere sıcak ve aromatik nitelikler katar ve Çin ve Ayurveda geleneklerinde sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklemede yardımcı olduğu düşünülür.

 

Vanilyanın tatlı aromasını sıcak tarçınla birleştirdik ve gece yatma rutininizin en lezzetli parçası olacağı kesin olan dengeli bir bitki çayı hazırladık. Bu karışım, lezzet katmayan ama fincanınıza güzellik katan melatonin ilavesiyle iyi bir gece uykusu için sizi rahatlatır.

bir fincan uyku
papatyaPapatya, hafif tatlı, çiçeksi bir tada sahip narin, altın bir demleme oluşturur ve uzun bir günün sonunda rahatlamaya yardımcı olduğu düşünülür.

 

Ahududu ve turta ebegümecinin tatlı lezzetini yudumladığınızda kalbiniz gümbür gümbür atacak. Bu karışıma tat katmayan ancak fincanınıza güzellik katan B1 Vitamini ilavesi ile sağlıklı kalp fonksiyonuna katkıda bulunur.

bir fincan kalp
ebegümeciHibiskus, dünya çapında bitki çaylarında bulunan ve güzel çiçekleri ile ünlüdür ve sağlıklı bir kalbi desteklemeye yardımcı olduğu düşünülmektedir.
 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
Scroll to Top