10 Yaş Gençleştirme Güvencesi Veren Antioksidan Zengini Çaylar

10 Yaş Gençleştirme Güvencesi Veren Antioksidan Zengini Çaylar

Yaşlanmayı anında kesiyor! 10 yaş gençleştirme güvencesi veren antioksidan zengini çaylar…

Sağlıksız beslenme ve ilerleyen yaş cilt bariyerinde kırışmaya neden olur. Yaşlanmayı hızlandıran bu durumları antioksidan zengini çaylarla durdurmak mümkün. Peki 10 yaş gençleştirme güvencesi veren antioksidan zengini çalar nelerdir?

Modern çağ harcamaları en fazla cilt bakımına yapılıyor. Yaşlanmayı önlemek için yapılan uygulamalar tonlarca paraya bedel oluyor. Ancak uzmanlar doğada bulunan antioksidan özellikli çayların gençleştirdiğini garantiledi. Her gün bir bardak içmeniz gereken bu çaylar, cilt hücrelerini hızla yeniliyor. Yaşlanmayı durdurmakla kalmıyor aynı zamanda gençleştiriyor.

Uzmanlar ayrıca bu çaylara ek olarak gün içinde E vitamini içeren çiğ badem ve omega-3 yağ asidi bakımından zengin olan balık gibi besinlerin de tüketilmesini tavsiye eder. işte gençleştirme garantili bitki çayları…

PEKİ 10 YAŞ GENÇLEŞTİRME GARANTİLİ DOĞAL ÇAYLAR HANGİLERİDİR?

ZENCEFİL ÇAYI

Kış aylarında kuru öksürük ve soğuk algınlığına iyi gelen zencefil çayı aynı zamanda cilt bariyerindeki hücreleri de hızla yeniliyor. Güçlü bileşenler barındıran zencefil çayı, anti-inflamatuar ve antioksidan sayesinde gençlik iksiri olarak kabul edilir.

HİBİSKUS ÇAYI

Faydaları konusunda uzmanlar bas bas bağırsa da çok az kişi tarafından tüketilen hibiskus çayı tam bir güzellik sırrıdır. Yüksek oranda C vitamini ve antioksidan minerali olan beta karoten barındırır. Günde bir bardak tüketmek demek vücudun uzun yıllar kırışmaması demek.

ROOİBOS ÇAYI

Cilt bariyerini en hızlı gençleştiren hücreleri yenileyen rooibos çayı, Hollywood yıldızlarının göz bebeğidir. Yapılan araştırmalarda roobios çayının içeriğinde hücre yapısını genç tutan enzimler var. Süperoksit denilen bu mineraller dermis tabakasında özellikle gözenek oluşumunun önüne geçer. Ayrıca Rooibos çayı hakkında detaylı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

YEŞİL ÇAY

Yüksek oranda saf kafein barındıran yeşil çayı uzmanlar taze tüketilmesini tavsiye eder. Yeşil çay ciltte ödem ve iltihap birikmesini engeller. Twinings’in zengin yeşil çaylarına göz atmayı unutmayın.

LİMON ÇAYI

Günde bir bardak hemen hemen herkesin limon çayı tüketmesi gerekiyor. Limon çayı günlük vücudun ihtiyacı olan C vitamini sağlarken vücudu virüs ve bakterilere karşı korur. Toksinleri atarak genç hücrelerin yapısını destekler.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
Scroll to Top