Twinings Çay Tadı Nasıl?

'Çay tadımı? Hayatım boyunca bunu yaptım - neden bana çayımı nasıl tadacağımı söylemene ihtiyacım var?' - dediğinizi duyuyoruz. Çay tadımı bir beceridir. Twinings ile çayınızdan en iyi şekilde yararlanmak için önemli lezzet notlarını nasıl tanıyacağınızı ve farklı çay karışımlarını nasıl tanımlayacağınızı öğrenin.

İyi bir şarap, çikolata veya kahve gibi çay da bulunduğu ortamın ürünüdür; çayın nasıl yetiştirildiği ve nasıl işlendiği. Bu değişkenler her çayı benzersiz kılar ve ona vücut, karakter, aroma (ve sağlık özellikleri) verir.

Burada, Twinings'te, en sevdiğiniz fincanları harmanlayan ve hazırlayan profesyonel çay tadımcılarımız, tatma kelime dağarcıklarını oluşturmak için yıllarını harcadılar. Yani biz sadece 'çay içenler' için kendimizi geliştirmemiz biraz zaman alacak.

Aşağıdaki kılavuz sadece budur; çayınızın tadını, aromasını ve aromasını incelemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu kılavuzu kullanarak, yeni çaylarımızı keşfettikçe bize ne düşündüğünüzü söyleyebileceğinizi ve gelecekte geliştirme sırasında arayabileceğimiz güvenilir, değerli dostlarımız olacağınızı umuyoruz. tamamen gelişmeden önce yeni çay karışımları oluşturma süreci.

Görünüm, Aroma, Lezzet ve Ağız Hissi

Çay tadımı yaparken dört temel özellik ararız: görünüş, aroma, tat ve ağızda bıraktığı his. Bunların hepsini bu çay tadım yolculuğunda öğreneceksiniz… İlginçtir ki kökleri Çin çay seremonisine dayanır. Çevrenizde olup bitenlerin tam resmini anlamak, onların temel öğretilerinden biridir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
Scroll to Top